POL-i komisjonid

POL-i komisjonid

MAAKONDLIKE AUTASUDE KOMISJON

Liikmed:

  • Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees;
  • Räpina abivallavanem Piret Rammo;
  • Põlva abivallavanem Koit Nook;
  • Kanepi valla arendusnõunik Merlika Niidumaa;
  • Põlvamaa Arenduskeskuse juht Lennart Liba.

KONKURSI "EESTI KAUNIS KODU" MAAKONDLIK KOMISJON

Liikmed:

  • POLi esindaja Marika Saks
  • mitmekordselt tunnustatud kauni kodu omanik Anne Uibo
  • aia- ja maastikukujundaja Reti Randoja-Muts
  • aiandusarhitekt Ruth Kurss
  • Põlva Vallavalitsuse maaspetsialist Tiivi Parts

PÕLVAMAA TURVALISUSE NÕUKOGU RAHVATERVISE KOMISJON

  • Ene Mattus - Eesti Tervisedenduse Ühingu esindaja;
  • Inge Tamm - Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustiku esindaja
  • Reet Külaots - Tervist Edendavate Koolide võrgustiku esindaja;
  • Mikk Järv - Kanepi valla esindaja;
  • Peeter Sibul - Räpina valla esindaja;
  • Arne Tilk - Põlva valla esindaja;
  • Kristi Randla - Lõuna päästekeskuse esindaja;
  • Toomas Rebane - Keskkonnainspektsiooni esindaja;
  • Aliis Udras - Kagu politseijaoskonna Põlva piirkonna esindaja;
  • Sirli Tallo - Transpordiameti esindaja;
  •  Ene Lellep - Väärikate Ülikooli eestvedaja, Põlvamaa eakate esindaja.

LIIKLUSKOMISJON

Ülesanded ja koosseis: http://www.polvamaa.ee/et/liikluskomisjon

KOHALIKU OMAALGATUSE PROGRAMMI (KOP) KOMISJON

Liikmed:

  • Eesti Külaliikumine Kodukant - Jaan Tobreluts
  • Eesti Külaliikumine Kodukant - Urmas Nagel
  • Krootuse Kultuuriselts - Kaisa Potter
  • Vanaajamaja MTÜ - Ragner Lõbu
  • Räpina Vallavalitsus - Ingrid Joosep

KONKURSI "EESTIMAA ÕPIB JA TÄNAB" PÕLVAMAA KOMISJON

Liikmed:

  • POLi juhatuse esimees, Põlva vallavanem Georg Pelisaar
  • Kanepi valla kultuuri- ja haridusnõunik Kerli Koor
  • Räpina Ühisgümnaasiumi hoolekogu liige Mari Kala
  • Ahja Avatud Noortekeskuse juhataja Piret Palm
  • Põlva Kooli Tugikeskuse juhataja Külli Oja
  • Kagu-Eesti Rajaleidja keskuse juhataja Mereli Mändmets
  • loodusainete aineühenduse juht Iive Kõima
  • Eesti Haridustöötajate Liidu piirkondlik esindaja Kersti Lillo
  • aasta põhikooli aineõpetaja 2016 Malle Mägi
  • Põlva Gümnaasiumi õpilane Lota Vana

PÕLVAMAA LAULU- JA TANTSUPEOLIIKUMISE KOOSTÖÖKOGU

  •  Vabariikliku suurpeo Põlvamaa kuraator  /Noorte Laulu-, tantsu- ja rahvamuusikapeo Põlvamaa kuraator;
  • POLi juhatuse esimees;
  • Kanepi valla esindaja;
  • Põlva valla esindaja;
  • Räpina valla esindaja;
  • POLi tegevjuht Eve Neemsalu;
  • ERKK Põlvamaa rahvakultuurispetsialist Taisto Uuslail;
  • Põlvamaa Arenduskeskuse kultuurispetsialist Evelyn Grzinich;
  • Koolide esindaja- haridusjuhtide esindaja – Diana Leenurm Kanepi Gümnaasiumi direktor;
  • Orkestrite esindaja- Riivo Jõgi (Põlva muusikakool, XII Noorte laulu- ja tantsupeo puhkpilliorkestrite liigijuht);
  • Täiskasvanud tantsijate esindaja- Heleri Kängsepp (Kagu Kabujalakõsõ kunstiline juht, Kagu- Eesti Rahvatantsujuhtide Liit);
  • Laste- ja noorte tantsu- ja võimlemisrühmade esindaja - Krista Salf- Viluste / Külliki Arjokesse (Räpina Gümnaasiumist) selgub;
  • rahvamuusikute esindaja- Mooste Rahvamuusikakooli direktor Krista Sildoja; 
  • täiskasvanute kooride esindaja - Andres Määr;
  • koolikooride esindaja - Eda Heinaste;
  • rahvamajade esindaja -  Marju Jalas;
  • folkloorirühmade esindaja- Bibi Perlov.

 

 

eu