Uudised

Mängu lõpetab kohtuniku lõpuvile
2022-06-13 08:31:00

Lootose naiskond võitis poolaja, aga kaotas mängu.

Enne lühikesele suvepuhkusele siirdumist mängis Põlva Jalgpalliklubi Lootos naiskond pühapäeval, 12. juunil Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliigas võõrsil Tabasalu naiskonnaga. Vastu tuli võtta 1:4 kaotus. Vastased lõid oma kõik neli väravat avapoolajal.

Teine poolaeg oli Põlva naiskonna mängupilt oluliselt parem -  resultatiivne  oli Kärt Hüdsi, kes kohtumise 61.minutil lõi väravasse kapten Ave-Lii Laasi antud söödu, väravas tegi head mängu Karina Piirimaa, kes mõne eksimuse kõrvale näitas häid tõrjeid ja mängulugemist, tõrjudes ka kohtumise 85. minutil trahvikasti joonelt määratud karistuslöögi.  Kohtumise kolmandal üleminutil avanes hea võimalus seisu muuta Kristin Kuklil, kuid trahvikasti joonelt teele saadetud löök ebaõnnestus.

Põlva JK Lootos (avafotol, autor Mairit Laanesaar) mängis koosseisus: Karina Piirimaa(vv), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Hanna Parv, Kristin Kukli , Kaisa Liina Keps, Ave-Lii Laas(k), Ita Lillo, Kärt Hüdsi, Isabel Huma, Ketlin Pindis; varus: Mairit Laanesaar. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli.

Naiskonna mängud on esimeseks poolaastaks nüüd mängitud ja ees ootamas üürike suvepaus. Tagasi väljakul ollakse 13. juulil, kui Põlva Lootospark staadionil võõrustatakse Pärnu Vaprust.