Sündmused

Sündmused

Muusikal “Victor Victoria”

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
Muusikali “Victor Victoria” mängib Valga Säde teatri traditsioone alles hoidev Kungla muusikalitrupp. Peaosades näete Siiri Põldsaart ja Kungla muusikalitrupist välja kasvanud kutselist näitlejat Hardo Adamsoni. Paljudes erinevates rollides astuvad laval üles Ruben Rahnu, Carol Põldsaar, Rasmus Rosenberg, Tanel Pai, Heliisa Mets, Aigar Reinup, Anna-Kaisa Nõmme, Ly Johanson, Are Saarma, Anette-Elis Kase, Mikk Süsta, Karl Unt ja Brit Marii Veri. Heli ja valguse eest hoolitseb Riko Pelska.

Muusikal on soovituslik alates 13. eluaastast. Kuigi see on loodud juba 1933. aastal ning tegevus toimub 1934. aasta Pariisis, on loos tegelasi, kes on geid, ihaldavad seksi või näitavad mõjuvõimu relvade abil. Roppusi laval pole.

1. septembril 1934. aastal avati uus Valga kinoteater Rex (aadressil Kungla 4) maailma vallutanud, Tallinnas ning Tartus hiigeledu osaliseks saanud 1933. aastal valminud helioperetiga „Viktor ja Viktoria“. Filmi tutvustati nii: „Üks tütarlaps tõmbas püksid jalga ja vedas ninapidi kogu maailma. See on ürgkoomiline, muusikasse ja huumorisse uppuv lugu, millesse ka Teie sukeldute naerdes pisarateni. Suurepärane muusika, hiilgav lavastus, imeilusad kostüümid ja revüüstseenid.“

Muusikali lavale jõudmist toetasid Valga Vallavalitsus, Kohaliku Omaalgatuse Programm, Eesti Kultuurkapital ja Valga Rockiklubi.
Piletiinfo:
10€
eu