Sündmused

Sündmused

Ugribluusiõhtu No 4. Old Wood´n Joe & Andres Roots (Soome/Eesti)

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
Old Wood´n Joe on Kagu-Soome Kirkkojärvi Deltas erinevatel ja eksootilistel keelpillidel omaloomingulist deltabluusi esitav kähedahäälne juurtemuusik ning ansambli Old Wood´n Joe´s Hobo Bluestruction liider. Võõrapärase artistinime taga peidab end helilooja Tomi Pekkola, kes on loonud ka klassikalisi kontsertteoseid ning teatrimuusikat ning keda teatakse muuhulgas ansamblitest B.I.A.C.S. Quartet, The White Tarzans, Fasokan ja Markku Lahtelan Sirkus.

Andres Roots on Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 saadik, kelle värskeimat albumit “Vol. 12” on võrreldud nii Mississippi deltabluusi kuldaja kui Davy Grahami, Leo Kottke, Ry Cooderi ja isegi akustilise Led Zeppeliniga. Omaaegne Bullfrog Browni kitarrist on aastate jooksul esinenud nii USA-s kui suuremas osas Euroopast ning tema salvestused on raadioeetris kõlanud viiel mandril. Märtsikuise Eesti-tuuri kontsertidel saab Rootsi ja Old Wood’n Joe’d laval näha nii duona kui ühekaupa.

Avatud baar. Laua broneerimine: kultuur@kultuurikeskus.ee / tel: 52 173 33 (* Piletiost ei garanteeri vaba kohta lauas, palume laud kontserdile eelnevalt broneerida kas meili või telefoni teel).
Piletiinfo:
10€
eu