Uudised

Uudised

Serviti jätkab võidulainel
2023-03-16 10:01:00

Kolmapäeval, 15. märtsil kohtusid Mesikäpa Hallis Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga  raames Põlva Serviti ja SK Tapa/N.R. Energy meeskonnad.

Mitmetele eksimustele vaatamata meelitas Serviti välja 15:13 poolajavõidu ning magusa 28:23 üldresultaadi. Kuue väravaga aitas meeskonda Alfred Timmo. Viiel korral skoorisid Jürgen Rooba ja Tõnis Kase ning neli tabamust said kirja Arturs Meikšans ja Henri Sillaste (avafotol, autor Mairo Kõomägi).

"Mäng oli väga heitlik. Mingil hetkel olime 10:4 ees ja siis kadus rünnak, kaitses tulid ka eksimused," kommenteeris peatreener Kalmer Musting mängupilti. "Teisel poolajal oli mõlemate meeskondade mäng päris eksimusterohke. Ilmselt annab tunda väsimus ja kiirustamised ning mitte head otsused tulevadki selle pealt."

Võidumõtetega lähevad Põlva mängumehed vastu käsipalli Balti liiga pühapäevasele võõrsil peetavale matšile, mil veerandfinaali avakohtumise vastaseks Granitas-Karys.